dres juventus dybala Ryan Bertrand tvrdí, že je jedným z

dres juventus dybala Ryan Bertrand tvrdí, že je jedným z najlepších krajných obrancov Premier League. Pravdepodobne najlepší hráč Southamptonu a muž, ktorý s každou reprezentačnou prestávkou narastá do Anglicka, urobil 28-ročný hráč v posledných rokoch pôsobivý pokrok. To bolo určite zrejmé v nedeľu popoludní pri inak bezproblémovej remíze 1: 1 v Bournemouthe, vďaka ktorej sa Saints len hanbili za hornú polovicu.

Ryan Fraser dal domácim vedenie so štrbinovým finišom za Fraserom Forsterom, predtým ako Charlie Austin vykreslil vyrovnanie zo Southamptonu 61. minútou. Každý súhlasil aj s mužom zápasu, čo potvrdilo samotného Bertranda. -zadná odbočka po zápase: „Nemôžeme si dovoliť začať tak pomaly proti Bournemouthu, ale v druhom polčase sme vyzerali ako lepšie mužstvo.“ Začiatok sezóny sme mali hore -dole, ale dokázali sme to napraviť teraz nejaká dôslednosť. "

Napriek tomu je dôležitý dôležitý bod pre Bournemouth a Bertrand si na Twitteri vyslúžil niekoľko fanúšikov za svoje činy v čase prestávky. Zdanlivo zdanlivo triviálnym vhadzovaním na ľavom krídle Angličan zmiatol všetkých na štadióne Vitality a doručenie sa uskutočnilo. rovno na obežnú dráhu, dokonca ani nevstupovať do poľa. Hračka sama o sebe, ale pozrite sa na jeho rea

kciu: Niekto dá tomuto mužovi medailu. V zápale zápasu v Premier League nie je nič podobné ako komédia a Bertrand mal záujem trollovať fanúšikov Bournemouthu tým, že naznačil, že strácal čas. Pozrite sa na reakciu: Hneď ako uvidel kameru Sky, ktorá hľadela priamo dole na hlave chvíle jeho trápnosti, 28-ročný mladík vedel, čo robí, a Twitter bol viac ako vďačný. Myslíte si, že si Ryan futbalove dresy pre deti s menom Bertrand zaslúži štart do Anglicka? Vyjadrite sa v sekcii komentárov nižšie.