dres dybala Portugalsko vo svojom úvodnom zápase

dres dybala Portugalsko vo svojom úvodnom zápase Pohára konfederácií podržalo Mexiko pri remíze. Víťazi Euro 2016 sa dvakrát presadili gólmi Ricarda Quaresmu a Cedrica Soaresa, ale v oboch prípadoch boli pevne naviazaní. Hector Moreno bol pripravený ísť domov v čase zranenia, aby zabezpečil, že strhujúce stretnutie skončilo 2:2. Cristiano Ronaldo, ktorý zahral krásnu asistenciu pre Quaresmu, nebol po výsledku príliš sklamaný.

"Nebol to výsledok, aký sme chceli, tím takmer vyhral a v poslednej minúte sme trpeli, ale taký je futbal," zhodnotil pre Mirror kapitán Portugalska. "Stále veríme v kvalifikáciu, máme veľké možnosti, pretože ostávajú ešte dva zápasy.“Sme pokojní a musíme myslieť na ďalší zápas.„Musíme vyhrať, pretože ak vyhráme ďalší zápas, budeme krôčik od kvalifikácie.“Pozrite si: Ronaldova asistencia vs MexikoPortugalsko musí sa zlepšiťPortugalsko si bude vážiť svoje šance kvalifikovať sa zo skupiny, ktorá zahŕňa aj Rusko a Nový Zéland. Ak však dúfajú, že súťaž vyhrajú, budú potrebovať viac. Ak by Portugalsko postúpilo do vyraďovacej fázy, je tu veľká šanca, že by si v semifinále zahralo s Čile a potom vo finále s Nemeckom. A napriek svojej úžasnej asistencii Ronaldo svojím výkonom rozhodne nezapálil. Hviezda Realu Madrid bola v druhom polčase neskutočne tichá a Portugalsko sa v dôsledku toho trápilo.

Ronaldo si vyslúžil ocenenie pre muža zápasu detský futbalový dres s vlastným menom Napriek tomu sa štvornásobný držiteľ Zlatej lopty stále ocitol v ocenení pre muža zápasu. Fanúšikovia reagujú veselo. Je pochopiteľné, že FIFA by chcela použiť najväčšie meno turnaja pri každej príležitosti, ale urobiť