dres de gea Xabiho Alonsa - a bolo to emocionálne. V 81. minú

dres de gea Xabiho Alonsa - a bolo to emocionálne. V 81. minúte zápasu Bundesligy Bayern Mníchov proti Freiburgu dal Carlo Ancelotti Alonsovi vylúčenie z davu v Allianz Aréne. bohato zaslúžené. Alonso objal všetkých svojich spoluhráčov, potriasol si rukou s rozhodcom, zatlieskal všetkým štyrom rohom štadióna a potom Ancelottiho poriadne objal a sadol si na miesto v zemľanke. Jeho finálna podoba profesionálneho futbalistu je teraz u konca.

Philipp Lahm, ktorý sa taktiež predstavil pred odchodom do dôchodku, urobil to isté o päť minút neskôr. Dve novodobé legendy sú dnes skôr bývalými ako súčasnými hráčmi. Zdá sa to trochu divné, nie? Pamätáme si na ohromujúci trest Alonsa z roku 2009. Pri tejto príležitosti sa pozrime na čas v roku 2009, keď Alonso zobral jeden z najväčších trestov - ak nie * najväčší trest - vôbec. Španielsko, Európa vtedajších majstrov, nastúpil proti Argentíne v priateľskom zápase na Bernabeu a zaznamenal víťazstvo 2: 1. Alonso otvoril skóre v 16. minúte pred tým, ako Lionel Messi vyrovnal skóre penaltou 62. minúty.

Alonso však mal možnosť vyhrať zápas za La futbalovepredajna.com Roju, keď na hodinách zostalo päť minút - a on nesklamal. Technicky nadaný stredopoliar, ktorý sa pred niekoľkými mesiacmi pripojil k Realu Madrid z Liverpoolu, zasiahol loptu do horný roh siete.